YERİNDE ÜRETİM

Eğer iş yerinizde yemek yapmaya müsait bir mutfağınız varsa yerinde yemek üretim hizmeti alabilirsiniz. Bu sistemde tüm yemekler, müşterinin kendi mutfağında üretilir ve sunuma hazırlanır. Yemek menüleri ise aylık olarak tamamen müşterinin taleplerine göre şekillendirilir.

Yerinde üretim yemek hizmeti sunan firmalar menü planlaması, üretim, mutfak düzeni, hijyen ve temizlik, personel eğitimi, yemek servisi ve sağlık kontrolü gibi tüm önemli aşamaları üstlenir. Yemekler gıda mühendisleri tarafından kalori ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanır. Hammadde girişinden, yemek pişirilmesine kadar tüm üretim süreci sorumlu gıda mühendislerinin kontrolü altındadır. Firma yetkililerinin onayladığı ve size özel olarak hazırlanan yemek menüsü, profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanıp, sunulur. 

Yerinde yemek üretim hizmetinde yemek sayılarında değişiklik, mesai saatleri gibi konularda daha kolay esneklik gösterilebilmektedir.Yemekler üretildikten sonra anında tüketildiğinden ötürü, memnuniyet daha üst seviyededir. Yerinde üretim yemek hizmeti, eğer çalışan sayısı fazla ise maliyet olarak daha uygun olabilmektedir. Taşımalı yemek hizmeti ile karşılaştırıldığında, trafik, doğal afet gibi istenmeyen sebeplerden ötürü geç kalabilme riski yoktur.

Yemek üretiminde kullandığımız tüm malzemeler, kalite ve üretim izin belgeleri olan firmalardan tedarik edilmektedir.

A Kalite Ürünlerle Kaliteli Hizmet

iletişim