TAŞIMA YEMEK

İş yerinizde yemek pişirmek için yeterli bir alanınız yoksa ve çalışanlarınıza sağlıklı yemekler sunmak istiyorsanız taşıma yemek hizmeti alabilirsiniz. Samsun’un Tekkeköy ilçesinde bulunan mutfağımızda uzmanlar tarafından belirlenen aylık menülerimizle çalışanlarınızın yemek ihtiyacını gidermekteyiz.

Sağlıklı yemekler hem yaratıcılığı hem de üretkenliği artırır. Hijyenik koşullar altında taze malzemelerle üretilen sağlıklı yemeklerimiz sayesinde hem ekonomik hem de sağlıklı bir şekilde beslenmiş olursunuz. Mutfağımızda pişen yemekler ısı koruyucu ambalajlarla sıcaklığını kaybetmeden iş yerinize ulaştırılır. Sizlere sunduğumuz bütün yemeklerimizde kullanılan malzemeler gıda maddeleri tüzüğüne uygun ve TSE onayından geçmiş ürünlerdir.

Firmalarda personelin motivasyonu için öğle yemeği oldukça önemlidir. Öğle yemekleri hem bir mola hem de beslenme arasıdır. Bu yüzden çalışanların bu molada keyifli vakit geçirmesi ve sağlıklı beslenmesi önemli bir noktadır.

Taşıma yemek hizmeti günlük yemek maliyetlerini düşürmek ve çalışanların lezzetli ve sağlıklı ev yemekleri ile öğle yemeği molası vermesini sağlamak amacıyla verilen bir catering modelidir. İşyeri, okul, hastane ve benzeri alanlarda yemek hizmeti için tercih edilir.

A Kalite Ürünlerle Kaliteli Hizmet

iletişim