hizmetlerimiz

Taşıma yemek

İş yerinizde verimli alan kullanımı için size taşıma yemek hizmeti öneriyoruz. Böylelikle depolama, hazırlık, pişirme gibi ayırmak durumunda olduğunuz alanlardan tasarruf sağlamış oluyorsunuz.

Merkez mutfağımızda pişirilmiş sıcak ve soğuk yemeklerimizi, hijyenik ısı zinciri içerisinde ve ev lezzetinde işyerinize ulaştırıyoruz.

Yerinde Üretim

Uygun alan ve mekan kapasitesine sahip olan müşterilerimize ise yerinde yemek üretim sistemiyle sunum yapmaktayız. 

Böylelikle firmalar, hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla alırken hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırabilirler.

catering

Düğün, nişan, iftar yemeği, kokteyl gibi tüm organizasyonlarınız için dilediğiniz menülerde catering hizmeti sunmaktayız.

Bugüne kadar farklı mekanlarda ve farklı menülerle verdiği catering hizmetleri ile sektörün her alanında tecrübe kazanmış olan SAMSUN 55 YEMEK taleplerinize göre oluşturulan esnek yemek ve içecek menüleri ile size en uygun çözümleri sunmaktadır. Merkez mutfağımızda pişirilmiş sıcak ve soğuk yemeklerimizi, hijyenik ısı zinciri içerisinde ve ev lezzetinde işyerinize ulaştırıyoruz.

A Kalite Ürünlerle Kaliteli Hizmet

iletişim